Tesis Mühendisliğinde Çözüm Ortağınız...

Örnek sayfa

pivaSiS > Örnek sayfa

Bu örnek bir sayfadır. Bir blog yazısından farklıdır çünkü belirli bir yerde sabit olarak kalır ve temanızın dolaşım menüsünde başlığı görüntülenir(çoğu tema destekler). Bir çok insan potansiyel ziyaretçilerini karşılamak adına bir Hakkında sayfası kullanır. Şuna benzeyen bir sayfa:

Merhaba! Gündüzleri bisikletli kurye, geceleri ise hevesli bir aktörüm, burası da benim sitem. İstanbul’da yaşıyorum, Bıdık isminde harika bir köpeğim var ve piña colada içmeyi seviyorum. (Ve yağmura yakalanmayı.)

…ya da bunun gibi bir şeyler:

XYZ firması 1971’de kurulmuştur ve kurulduğundan bu yana kaliteli şeyler üretmektedir. Gotham şehrinde konuşlanmış olan XYZ firması 2.000’in üzerinde çalışanı ile Gotham şehri için her şeyin en iyisini yapmaya çalışmaktadır.

Yeni bir WordPress kullanıcısı olarak öncelikle başlangıç sayfasına giderek bu sayfayı silip kendi sayfalarınızı oluşturmalısınız. İyi eğlenceler!

We are Solustrid

What We Do

Incididunt ut labore et dolore magna aliquat enim trud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex aute irure dolor in reprehenderit velit culpa quis labore dolore magna aliqua.

Kimya Sektörü

Kullandığınız çoğu ham madde insan sağlığına zararlı, akmayan, patlayıcı yada yanıcı özelliği olan Kalsit (CaCO3), Barit, Titan Dioksit (TiO2) ve benzeri tozlar olduğunu biliyoruz. Bu tozların reaktörlere, mikserlere aktarımı esnasında nasıl davranılması gerektiğini iyi biliyoruz. Bize güvenen firmaların bizi tekrar tercih etmesi bizi gururlandırıyor.

Read More

Boya Sektörü

Gerek ıslak boya, gerekse toz boya üretiminde proseslerinizi iyileştiriyoruz. Islak boya üretiminizde İsli silika, Kalsit ve benzeri toz hammaddelerin dissolver makinenize tozumasız aktarımını sağlıyoruz. Toz boya üretiminizde kaplama mikseri, eleme ve paketleme istasyonları ve bu istasyonlar arasındaki aktarımları otomatik gerçekleştiriyoruz.

Read More

Plastik Sektörü

Ekstrüder hatlarınızın gerisinde kalan mikser bölümünün öncesi ve sonrasındaki bütün aktarım ve dozajlama operasyonlarını tam otomatik ve tozumasız gerçekleştiriyoruz. Miksere, PVC, Kalsit, Titan Dioksit ve diğer mikro girdileri reçete bazında besliyoruz. Mikserden çıkan PVC karışımını ara stok silolarına ve ekstrüderlerinize tam otomatik aktarıyoruz.

Read More

Gıda Sektörü

Hijyen kurallarına uygun üretim yapabilmeniz için gerekli tesisinizi özenle kuruyoruz. Un, şeker, tuz, kakao tozu, süt tozu ve nicesini itinayla vakumla aktarıyoruz, dozajlıyoruz, kuru yada ıslak karıştırıyoruz. Ekipmanların kolay sökülebilir ve temizlenebilir tasarıma sahip olması konusunda kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Read More

Kozmetik Sektörü

Dünya üzerinde topak oluşumuna asla tahammül edilemeyen 2 üründen biridir oje. Bu, sektörünüz hakkında bildiklerimizden küçük bir örnek. Her gün güncellenen hijyen öğretisini takip ediyoruz ve prosesinize uyguluyoruz. Ekipmanların kolay sökülebilir ve temizlenebilir tasarıma sahip olması konusunda kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Read More

We produce positive results from ever-growing Industrial & manufacturing estates.

Latest Equipemnts Used
0%
Factories Production
0%
Management & Services
0%