Tesis Mühendisliğinde Çözüm Ortağınız...

pivaBOT Endüstriyel Robotlar

pivaBOT robotlarımız endüstrinin pek çok alanında güven ile kullanabileceğiniz robotlardır. Scara, 4 eksen, 5 eksen ve 6 eksen olarak ve 1kg.’dan 50kg.’a kadar kaldırma kapasitesi ile üretilmektedir. Kol açıklığı ise 75cm ile 2m arasında olabilmektedir.

Robotlarımızın yazılımı kullanıcı dostu ve oldukça kolaydır. Öğretim modu ile programlama bilinmeden de programlanabilmektedir. Elektronik sistemi, internet üzerinden uzaktan kolaylıkla servis verilebilmesini sağlar. Bu sayede duruş zamanı asgaridir.

Robot nüfusu endüstride her geçen gün giderek artmaktadır.

Ülkemizin üretim kabiliyetlerini dışa bağımsız olarak ileri taşıyacak robotların üretimini yapmaktan mutluyuz, gururluyuz.!

Güçlü mekanik yapısı ve uzun süren ar-ge çalışmaları sayesinde çok az bakım gerektirir.

Robotlarımızın kullanım alanlarının herhangi bir sınırı olmamakla birlikte günümüz için daha çok tercih eden sektörlerden bazıları şöyledir; Otomotiv, Medikal, Elektronik, Ark kaynağı, Lazer uygulamaları, montaj, konveyöre yerleştirme, konveyörden alma, malzeme palet otomasyonu, CNC tezagaha parça besleme, insanı zorlayan şartlarda çalışma gibi birçok konuda size yardımcı olacaktır.